Podczas tegorocznych ferii udało się zorganizować w naszej szkole „Zimę w Mieście”.  W ciągu pięciu dni  z oferty przedstawionej przez p.Mirę Misarko skorzystało 43 dzieci z klas O- III.  Program okazał się strzałem w dziesiątkę. Dzieci miały możliwość nauczenia się samodzielnego przygotowywania smakołyków, ucierały, rozbijały jaja, mieszały i piekły.
Efektem czego powstały przepyszne gofry oraz czekoladowe i śmietankowe babeczki. Rozwijały inwencję twórczą podczas lukrowania i ozdabiania ciasteczek. Padł rekord ilości wypieczonych babeczek a wyniósł 144 sztuki! Ponieważ spadł pierwszy śnieg, w środę, udaliśmy się na podkowiańskie górki. Zabaw w śniegu i liściach nie było końca. Rozgrzaliśmy się i zjedliśmy II śniadanie w zaprzyjaźnionej Szkole Podstawowej im. św. Teresy od Dzieciątka Jezus.  Zabawy sportowe w ich nowej sali gimnastycznej wzbudziły wiele emocji i radości. W czwartek pojechaliśmy do kina. Film „Kot w Butach” oraz wizyta w McD była spełnieniem nie jednych marzeń. Na koniec tygodnia wybraliśmy się do placu zabaw „Remiland”- było super a w drodze powrotnej przy pysznej pizzy w barze Bingo nastąpiło podsumowanie zimowiska. Wszystkim uczestnikom i ich rodzicom dziękuję za sprawność działania i reagowania na moje polecenia, miłą i rodzinną atmosferę oraz okazywaną sympatie.

Mira Misarko