Za nami dobrze spędzone pół roku szkolnego 2022/2023. Jak co semestr dokładamy wszelkich starań by nasi drodzy uczniowie nie tylko miło spędzali z nami czas, ale także pogłębiali swoją wiedzę. Podjęte przez wychowawców działania ukierunkowane zostały na rozwój zainteresowań uczniów i zaspokajanie potrzeb opiekuńczo-wychowawczych.

W minionym semestrze organizowaliśmy aktywny wypoczynek na placu zabaw, boisku, auli, wspieraliśmy uczniów podczas odrabiania prac domowych, współpracowaliśmy z wolontariuszami, organizowaliśmy dzieciom urozmaicające zajęcia poza lekcjami takie jak: konkursy (Świetliczek sportowy, Kotylion narodowy), warsztaty (Warsztaty z koralikami, Origami w świetlicy), prowadziliśmy zajęcia poświęcone m.in. bezpieczeństwu, eksperymentom, nauce kodowania, ekologii, a w grudniu odbyło się przedstawienie pt.: „Przy wigilijnym stole” z udziałem uczniów klas I-VIII. Bierzemy również udział w całorocznych projektach ( „Z kulturą mi do twarzy” oraz „Działaj dla klimatu”), dzięki którym uczniowie na co dzień rozwijają wartości: prawdy, dobra i piękna.

Dziękujemy Dyrekcji oraz Radzie Rodziców za zaangażowanie oraz doposażenie świetlicy w pomoce dydaktyczne, jak również zakup nagród konkursowych.