9 lutego na obiektach naszej szkoły rozegrano Turniej Siatkówki Dziewcząt Szkół Podstawowych o Mistrzostwo Gminy Brwinów. Gościliśmy u siebie drużyny z SP nr 1 i SP w Otrębusach.

Zawodniczki podczas zawodów miały okazję do integracji, a także rozwijania swoich sportowych pasji. Reprezentacja SP nr 2 w Brwinowie po zaciętej walce wygrała z SP Otrębusy 2:1 oraz z SP nr 1 2:0, uzyskując awans do zawodów powiatowych. Zawodniczki nie kryły radości, w pełni zasłużyły na I miejsce, przygotowując się do turnieju od dłuższego czasu.
Drużyna dziewcząt wystąpiła w składzie: O. Laskowska, O. Dąbrowska, M. Bosak, H. Juśkiewicz, J. Wnorowska, J. Smulska, M. Jarosińska, O. Szurawska, A. Ostrowska, O. Wołowiec, H. Gutowska, N. Pawłowicz. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów podczas zawodów powiatowych :).

Notatka i fotorelacja z zawodów: Małgorzata Laskowska