Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom, dzieciom, nauczycielom oraz sponsorom za zaangażowanie w tworzenie pozytywnej atmosfery wydarzenia jakim był Dzień Rodziny. Panu Burmistrzowi Jerzemu Wysockiemu i wszystkim wspaniałym gościom, mieszkańcom gminy Brwinów za przybycie i wsparcie finansowe Rady Rodziców. Frekwencja przerosła nasze oczekiwania za co jesteśmy wszystkim wdzięczni.
Szczególne podziękowania należą się :OSP Brwinów, Berlinsport, Raion Fight Club, Wojciechowi Niteckiemu, Mariuszowi Kordelowi, Magdalenie Ładzie, Elżbiecie Antoniak ,GZaur, Paulinie Jarzynka, EmiliI Otto -za udział w organizacji jak i wszystkim firmom, które przekazały vouchery oraz przedmioty na licytację: Monika Dobruś-fotografia, So Beauty, Wake Family, Anita Grodkowska-Artmedicus, My Way Małgorzata Bartosz, Beauty Skin System Katarzyna Lesiak, HI Five School, Klasyka-Paznokcie i Masaż, Sake Sushi, DC Beauty Expert Atelier Urody, Restauracja Elita, Nawijamy Pasta Bistro, Olala Nails & Beauty Aleksandra Klilińska, Odnowa Gabinet-Kosmetyka i Podologia, Labirynt pod Warszawą, Paintpark-Paintball Podkowa Leśna, Maria Jarosz-fotografia, Strefa FIT Nowy Dystrykt, Soward Smart Kids. Norbert Kacprzak-Okej Brwinów, Anna Czubaczyńska-Czubaczyńska Art, Kosmetyka Estetyczna Izabela Sosnówka, Joanna Harowicz, Katarzyna Wnękowska, Magda Winnicka, Dominika Krawczyńska, Ada Jędrasik, Raion Fight Club.

Cała impreza nie udałaby się oczywiście bez wsparcia wspaniałych nauczycieli z naszej szkoły: p. Ewie Guzik, p. Annie Wachowicz,   p. Oldze Łosiak-Krypiak, p. Iwonie Stanisławskiej, p. Iwonie Szynkielewskiej, p. Beacie Kowalczyk,  p. Barbarze Żak-Pławskiej i p. Dariuszowi Wałachowskiemu. Szczególnie mocno dziękujemy pomysłodawczyni i koordynatorce p. Agnieszce Pytlewicz !

Dyrekcja Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Brwinowie.