herb1Drodzy Uczniowie,

zbliża się sezon zimowy. W tym czasie Wasze szatnie muszą pomieścić obuwie i odzież, które pozostawiacie na czas pobytu w szkole.

Pragniemy oszczędzić Wam przykrości związanych z incydentami, które mogą mieć miejsce w sytuacji, gdy pod Waszą nieobecność, ktoś niepowołany przegląda Wasze rzeczy w boksie szatni. Chcąc zabezpieczyć Wasze mienie i usprawnić pracę Pań Woźnych bardzo prosimy, abyście nie zostawiali w szatni żadnych rzeczy, które są Wam potrzebne podczas zajęć lekcyjnych i w przerwach między nimi. Nie używajcie w stosunku do Pań Woźnych argumentów o treści: „zapomniałem/zapomniałam wziąć czegoś z szatni”, ponieważ Panie muszą przestrzegać polecenia zakazującego im otwierania boksów szatni podczas trwania Waszych lekcji i przerw.

W sytuacjach szczególnych, gdy np. ktoś z Was jest zwolniony z zajęć przed ich zakończeniem przez całą klasę i musi skorzystać z szatni, zobowiązany jest do przedstawienia Pani Woźnej zwolnienia z podpisem wychowawcy.

Przypominamy, że do pozostawiania drobnych rzeczy potrzebnych Wam w Szkole (np. strojów na lekcje WF) służą szafki stojące na korytarzach, do korzystania z których zachęca Was Rada Rodziców zajmująca się ich udostępnianiem.

Mamy nadzieję, że ze zrozumieniem przyjmiecie naszą prośbę, która wynika wyłącznie z troski o Wasze poczucie bezpieczeństwa.

Dyrekcja
Zespołu Szkół Ogólnokształcących
w Brwinowie