20150515_092312Dnia 15 maja w Pruszkowie odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w czwórboju lekkoatletycznym. Pogoda i humory reprezentantom naszej szkoły dopisywały. Niestety kontuzja jednej z zawodniczek SP 2 wyeliminowała ją z biegu na dystansie 600 m. na czas. Drużyna dziewcząt przegrywając tylko o 9 punktów z drużyną z Otrębus zdobyła w klasyfikacji końcowej IV miejsce. Chłopcom poszczęściło się nieco lepiej, ponieważ zdobyli III miejsce. Najwięcej punktów 212- uzyskała Kamila Fijałkowska, w grupie chłopców Dawid Bajszczak – 186 pkt.
Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie:
Dziewczęta: K. Fijałkowska, W. Homel, W.Wcisło, E.Wojciechowska, I. Cwalina, K. Kowalska
Chłopcy: D. Bajszczak, W.Dudek, B. Ponder, P.Ryś, G. Świercz, F.Koziołkiewicz
Gratulujemy i życzymy powodzenia podczas zawodów „Mazowia” w Czwórboju La.
Relacja z zawodów
Małgorzata Laskowska