7.05.2018 r. na stadionie MOS w Pruszkowie, reprezentanci naszej szkoły brali udział w czwórboju lekkoatletycznym. Na zwody dojechaliśmy rowerami.

Całą drogę towarzyszyła nam piękna pogoda, zatem trasa 8 km okazała się dobrą rozgrzewką przed startami. Zawodnicy zmagali się w czterech konkurencjach lekkoatletycznych: bieg na dystansie 60 metrów, skok w dal, rzut piłeczką palantową oraz bieg na dystansie 600 metrów (dziewczęta) i 1000 metrów (chłopcy). Reprezentanci naszej szkoły zajęli 2 miejsce o Mistrzostwo Gminy Brwinów w kategorii dzieci.
Najwięcej 194 pkt. wśród dziewcząt zdobyła Zofia Żmigrodzka, w drużynie chłopców natomiast – Bartosz Podgórski- 139 pkt.
Nasza szkołę reprezentowali – Patrycja Homel, Kamila Skalska, Magdalena Ryś, Julia Wysocka, Alicja Marchel, Julia Matysiak, Zofia Żmigrodzka, Adam Grzybowski, Bartosz Podgórski, Szymon Rycerz, Jakub Harowicz, Natan Częścik, Oskar Muszelik.
Relację z zawodów i zdjęcia przygotowali: Małgorzata Laskowska i Andrzej Przekop.