W Centrum Sportu w Raszynie 30 stycznia odbył się Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt w ramach rozgrywek Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Do rywalizacji przystąpiły najlepsze zespoły z sześciu gmin powiatu pruszkowskiego. Gminę Brwinów reprezentowały uczennice ze Szkoły Podstawowej nr 2. W fazie grupowej dziewczęta rozegrały dwa mecze z drużyną z Raszyna (0:2) i Pruszkowa (2:1). Decydujący mecz o brązowy medal nasz zespół rozegrał z drużyną z Komorowa, który zakończył się wynikiem 2:1 i z III miejsca w powiatowym turnieju cieszyły się reprezentantki gminy Brwinów uczennice ,,Dwójki”. Brązowe medalistki powiatu pruszkowskiego w piłce siatkowej w roku szkolnym 2023/2024 to: Bykowska Natasza, Kanigowska Malwina, Żaczek Natalia, Grzyb Zofia, Wróbel Kaja, Janota Natalia, Nastarowicz Lena, Maleszak Gabriela, Dobrzyńska Maria i Fiedorczuk Gabriela. Powiat pruszkowski w zawodach międzypowiatowych będzie reprezentować Szkoła Podstawa z Raszyna. Po powrocie do szkoły dziewczętom gratulacje złożyła p.dyrektor Zofia Kowalczyk. Zawodniczkom dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły, występ na medal i promocję siatkówki. Gratulujemy !!!!

Zespół Nauczyli Wychowania Fizycznego ZSO