W piątek 29 marca na trasach biegowych im. Roberta Lewandowskiego w Kamionie odbyły się międzypowiatowe indywidualne biegi przełajowe.

W październiku w zawodach powiatowych w Pruszkowie trzy nasze uczennice uzyskały kwalifikacje do udziału w tych zawodach. Ola Skalska, Kamila Skalska i Natalia Pawłowicz trenujące w UKS Otrębusy przygotowywały się kilka miesięcy do tego startu. Jako pierwsza biegała Ola Skalska, która kończąc bieg na 10 miejscu zdobyła kwalifikacje do biegu na szczeblu wojewódzkim. To ogromny sukces Oli z uwagi, że rok temu bieg kończyła na 42 miejscu. W kolejnym biegu wystartowała Kamila Skalska (rocznik 2005) siostra Oli. Tu nie było niespodzianki, Kamila była świetnie przygotowana do tego startu i swój bieg ukończyła na 8 miejscu zdobywając również kwalifikacje. Ostatnia wystartowała (rocznik 2006) Natalia Pawłowicz, nasza najbardziej doświadczona biegaczka. Natalia od początku do końca kontrolowała bieg. Ukończyła swój start na 8 miejscu zdobywając kwalifikacje do następnego etapu. Trzy nasze zawodniczki Ola, Kamila i Natalia wystartują w Kamionie 5 kwietnia wśród najlepszych biegaczek z całego Mazowsza. Reprezentantkom ZSO gratulujemy i czekamy na dobre wiadomości z Kamiona w piątek.
JAGODA BORCHERT