22 września br. w Parku Potulickich w Pruszkowie uczniowie klas piątych i szóstych naszej szkoły wzięli udział w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Biegach Przełajowych.

Po wyczerpującym biegu sześcioro uczniów zakwalifikowało się na zawody między powiatowe do Kamionu: Julia Matysiak, Kamila Skalska, Magdalena Ryś, Aleksandra Skalska, Patryk Prażmo i Franciszek Bożyk. Miejsce medalowe uzyskała Julia Matysiak uczennica klasy V a, która zakończyła rywalizację na miejscu II. Gratulujemy sukcesu naszym lekkoatletom, ich nauczycielom i trenerom, życząc jednocześnie powodzenia podczas zawodów w najbliższy wtorek.
Zachęcamy wszystkich uczniów do biegania, które kształtuje wytrzymałość, kondycję fizyczną, ale też wyrabia nawyk systematyczności i uczy dyscypliny.

Szkołę reprezentowali: Julia Matysiak, Antonina Izydorczak, Aleksandra Skalska, Julia Wysocka, Kamila Skalska, Magdalena Ryś, Maja Pencolek, Małgorzata Napiórkowska, Patryk Prażmo, Krzysztof Piechal, Oskar Muszelik, Franciszek Bożyk, Szymon Rycerz.
Relacja z zawodów i zdjęcia: Małgorzata Laskowska