Na trasach biegowych im. Roberta Lewandowskiego w Szkole Podstawowej w Kamionie odbył się Międzypowiatowy oraz Wojewódzki etap Indywidualnych Biegów Przełajowych. Szkołę Podstawową nr 2 w Brwinowie po uzyskaniu kwalifikacji w Powiatowych Indywidualnych Biegach Przełajowych w Pruszkowie reprezentowali: Zuzanna Koblak oraz Hubert Falkowski. W finale Międzypowiatowym Zuzanna zajęła 7 miejsce a Hubert 10. Po tym występie obydwoje zapewnili sobie udział w Finale Wojewódzkim w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Do Kamiona 28 kwietnia 2023 r. przyjechali najlepsi zawodnicy szkół podstawowych w Biegach Przełajowych z Województwa Mazowieckiego. Bardzo dobrym występem na tej trudnej i wymagającej trasie biegowej może pochwalić się Zuzanna Koblak zajmując w finale 10 miejsce.

Dziękujemy Zuzi i Hubertowi za wspaniałe występy i reprezentowanie ,,Dwójki” w tak prestiżowych zawodach. Hubert Falkowski obecnie trenuje lekkoatletykę w UKS Otrębusy natomiast Zuzanna Koblak trenuje piłkę nożną, jest zawodniczką klubu piłkarskiego w Grodzisku Mazowieckim. Bardzo się cieszymy z powołania Zuzi do kadry Mazowsza w piłce nożnej dziewcząt. Brawo!!!! Życzymy sukcesów i rozwijania pasji sportowych.

NAUCZYCIELE WYCHOWANIA FIZYCZNEGO ZSO