Zapraszamy wszystkich uczniów Szkoły Podstawowej do udziału w konkursie organizowanym przez Wydział Duszpasterstwa Dzieci i Młodzieży Kurii Metropolitalnej Warszawskiej oraz Katolicki Ośrodek Apostolatu Biblijnego. 

Konkurs trwa  od 25 września 2016 roku (1. seria pytań) do 2 kwietnia 2017 roku (21. seria pytań). Finał odbędzie się 20 maja 2017 roku w Kurii Metropolitalnej Warszawskiej. Konkurs ma charakter archidiecezjalny, chociaż realizowany jest w parafiach. Polega na udzieleniu prawidłowych odpowiedzi na pięć pytań testowych dotyczących znajomości tekstu ewangelii przeznaczonej na daną niedzielę.

Pytania konkursowe można otrzymać od katechetów w szkole lub od księdza po niedzielnej Mszy św. o godz.11.45

Szczegółowe informacje można uzyskać na stronie www.koab.pl  lub bezpośredni u katechetów.

W ubiegłorocznym Konkursie BAN naszą szkołę i parafię reprezentowali podczas finału: Joanna Matysiak z klasy VI A i Jakub Pyza z klasy IV c.  Uzyskali Złote Dyplomy Laureatów.

Joasi i Jakubowi gratulujemy, a wszystkich zapraszamy do udziału w tegorocznej edycji Konkursu.

jakub-pyza joanna-matysiak