9 lutego 2018 r. (piątek) w auli naszej szkoły odbył się Bal Karnawałowy (przebierańców) dla oddziałów przedszkolnych i klas I – III . Impreza prowadzona była przez wodzirejów, którym nie brakowało pomysłów i energii do wspólnej, wesołej zabawy.

Dzieci pięknie poprzebierane tańczyły wraz z wychowawczyniami do skocznych karnawałowych rytmów. W trakcie półgodzinnej przerwy uczniowie mogli odpocząć i udać się do swoich sal, na słodki poczęstunek przygotowany przez Rodziców. Podczas balu organizatorzy oceniali zaangażowanie, tańce i śpiew poszczególnych klas, żeby na koniec wszystkim uczestnikom przyznać nagrody w wybranych kategoriach. Cała impreza odbyła się w przepięknie udekorowanej auli, za co należą się serdeczne podziękowania dla Rodziców.
Szkoda, że karnawał dobiega końca. Następna taka zabawa już za rok
Elżbieta Skrzyńska, Anna Szewczak
Zdjęcia Adam Lechel