Jak co roku uczniowie ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Brwinowie brali udział w Finale WOŚP. Wolontariusze zbierali pieniądze na walkę z sepsą i wyposażenie szpitali w nowoczesny sprzęt diagnostyczny.

16-u  wolontariuszy zebrało kwotę 17 745,32 zł przez co udało nam się kolejny raz pobić rekord !!!

„Zbieranie pieniędzy w tegorocznym finale WOŚP było naprawdę przyjemnym przeżyciem. Sama atmosfera w sztabie była miła, przyjazna, wręcz nie chciałam iść do domu. Cała akcja  zbierania pieniędzy odbyła się bez żadnych problemów. Organizacja była bez zarzutów, każdy wiedział, co ma robić, a czego nie. Wszyscy byli mili i przyjaźni. Tak bardzo spodobało mi się zbieranie pieniędzy z WOŚP, że za rok również planuję wziąć udział w tej szczytnej akcji.”   
Ola z kl. VIIIc

„31. Finał WOŚP był dla mnie niezwykłym dniem. Mimo chłodu i zmarzniętych nóg, moje serce wolontariusza było rozgrzewane ludzką życzliwością. Wszyscy byli bardzo mili i martwili się, czy aby nie jest mi zimno. Każdy wrzucał do puszki, a raz nawet dostałam woreczek monet. Wieczorem, już pod koniec kwestowania, bardzo miła pani najpierw nakarmiła moją wośp-ową puszkę, a potem mnie. Chciałabym, aby każdy dzień w roku był tak wypełniony uśmiechem i radością. Z niecierpliwością oczekuję kolejnego Finału WOŚP”
Antonina z kl. VIIIc

Opiekun
Małgorzata Obsowska