WAKACJE TO PRZEDE WSZYSTKIM CZAS ZABAWY I ODPOCZYNKU. KAŻDY Z NAS MA SWÓJ POMYSŁ I SPOSÓB NA SPĘDZENIE WOLNEGO CZASU. JEDNI UDAJĄ SIĘ NA RODZINNE WYJAZDY, INNI WYBIERAJĄ WYJAZDY ZORGANIZOWANE TAKIE JAK KOLONIE LUB KURSY JĘZYKOWE.

WAŻNE JEDNAK, BY W KAŻDYM MIEJSCU PAMIĘTAĆ O BEZPIECZEŃSTWIE I ZACHOWANIU ODPOWIEDNIEJ OSTROŻNOŚCI. DLATEGO TEŻ MAŁY SAMORZĄD UCZNIOWSKI POSTANOWIŁ W CZERWCU ZORGANIZOWAĆ KONKURS PLASTYCZNY  DLA UCZNIÓW KLAS 1-3 PT. „DOBRE RADY NA WAKACJE”. KAŻDA KLASA W KILKUOSOBOWYCH GRUPACH ZAPREZENTOWAŁA SWOJE PRACE NA W/W TEMAT. WSZYSTKIE PRACE OKAZAŁY SIĘ BARDZO INTERESUJĄCE, JEDNAK 12 Z NICH ZOSTAŁO SZCZEGÓLNIE WYRÓŻNIONE. PRACE UCZNIÓW UKAZUJĄ W JAKI SPOSÓB BEZPIECZNIE I RADOŚNIE SPĘDZIĆ WAKACJE, I CZEGO UNIKAĆ ABY NIE DOŚWIADCZYĆ NIESZCZĘŚCIA.
WSZYSTKIE PRACE ZOSTAŁY ZAPREZENTOWANE NA TABLICACH UMIESZCZONYCH W KORYTARZU NA PIERWSZYM PIĘTRZE.
UTRWALENIEM TEMATU TYCH PRAC BYŁO SPOTKANIE UCZNIÓW Z PANIĄ ZE STRAŻY MIEJSKIEJ, KTÓRA POWTÓRZYŁA NAJWAŻNIEJSZE ZASADY SPĘDZANIA WOLNEGO CZASU W OKRESIE WAKACJI.
BARDZO DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM UCZNIOM, KTÓRZY ZAANGAŻOWALI SIĘ W WYKONANIE PRAC PLASTYCZNYCH, A PRZEDE WSZYSTKIM WYCHOWAWCOM ZA UMOŻLIWIENIE WYKONANIA TYCH PRAC.
ŻYCZYMY UCZNIOM, RODZICOM, NAUCZYCIELOM RADOSNEGO I BEZPIECZNEGO WYPOCZYNKU PODCZAS WAKACJI ?

DO ZOBACZENIA WE WRZEŚNIU ?
OPIEKUNKI MAŁEGO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO