Witamy wszystkich Uczniów i Rodziców w rozpoczynającym się nowym roku szkolnym 2016/2017 na stronie poświęconej pracy naszej świetlicy.

Podobnie jak w poprzednich latach za pośrednictwem Świetlicowych Nowin chcielibyśmy informować Was o najważniejszych wydarzeniach w życiu świetlicy. W tym roku planujemy jeszcze dwa wydania gazetki- po każdym zakończonym okresie. Ponadto na naszej stronie uzyskacie informacje o tym, co aktualnie dzieje się w świetlicowym życiu.
W poprzednim roku uczestniczyliśmy w wielu ciekawych wydarzeń (przedstawieniach, konkursach, festiwalach) i chcielibyśmy by i w tym roku szkolnym było podobnie, a nawet jeszcze lepiej. Zależy nam by czas spędzony na świetlicy był dla naszych Wychowanków czasem nauki i zabawy, rozwijania swoich zdolności, wzmacniania wartości i uczenia się umiejętności współpracowania w grupie.
Świetlica to również idealne miejsce kształtowania prospołecznych i patriotycznych postaw młodych ludzi. Do udziału w tym procesie, jak też w innych pracach i projektach gorąco zapraszamy wszystkich Rodziców. Ten rok szkolny będzie obfitował w imprezy świetlicowe z udziałem dzieci, jak i dorosłych. Zapraszamy więc byście włączyli się w te projekty. Czas spędzony z dziećmi na wspólnych przygotowaniach jest nieoceniony!
Chcemy ponadto zapewnić Państwa, że systematycznie dążymy do podnoszenia atrakcyjności świetlicowych zajęć poprzez zakup rożnych materiałów dydaktycznych. Dzięki Państwa dobrowolnym wpłatom w wysokości 5 zł/miesięcznie będzie to dla nas dużo łatwiejsze. Z góry serdecznie dziękujemy za każdą pomoc.
Poniżej prezentujemy naszych świetlicowych wychowawców:
-P. Druzińska Małgorzata
-P. Krzywik Ryszard
-P. Łosiak- Krypiak Olga
-P. Parol Beata
-P. Pomianowska Aldona
-P. Przybylska Beata
-P. Zalewska Anna

Olga Łosiak- Krypiak

świetlica