W niedzielę 19 lutego o godz. 10 na kortach przy ul. Żwirowej 18 w Brwinowie rozpoczynamy całoroczną akcję tenisową pod nazwą „Tenis10. Każde dziecko gra w tenisa”.  Do współpracy zaprosiliśmy wszystkie szkoły podstawowe z gmin Brwinów i Podkowa Leśna. 
W ramach naszego projektu dzieci z klas 0-4 będą mogły skorzystać ze 144 godzin darmowych zajęć minitenisa w formie turniejów, pokazów i rozgrywek międzyklasowych i międzyszkolnych. Raz w miesiącu w niedzielę  przygotujemy sześciogodzinny blok zajęć tenisowych, a w czasie wakacji dzieci będą mogły uczestniczyć w darmowych godzinnych zajęciach 3 razy w tygodniu.

W programie inauguracyjnego pokazu, który odbędzie się w godzinach od 10 do 16 znajdą się:

  • pokaz minitenisa w wykonaniu zawodników KS „Tennis Life” Brwinów
  • turniej minitenisa dla dzieci z naszych szkółek
  • konkursy sprawnościowe dla klas  IIA, II C, II D, i III B ze szkoły podstawowej nr 2 w Brwinowie.
  • zajęcia pokazowe dla klas 0 i II B ze szkoły podstawowej nr 2 w Brwinowie.
  • ogłoszenie wyników konkursu na najlepszy plakat promujący tenis, przeprowadzonego wśród gimnazjalistów z zespołu nr 2 w Brwinowie.
  • pokazowe zajęcia tenisowe dla wszystkich uczestników konkursu.

Projekt „Tenis10. Każde dziecko gra w tenisa”  sponsoruje firma EMPIK, która od roku wspiera nasz klub. Oficjalny patronat nad naszą akcją objął Polski Związek Tenisowy.

 

 

 

Waldemar Cecuła

wiceprezes KS Tennis Life