Pobierz bezpłatny program PIT Format 2012!
Przekaż 1% podatku swojej szkole!

Dowiedz się więcej na stronie

Stowarzyszenie „Przyjazna Szkoła”, www.ps.org.pl

 

W grudniu 2012 roku Szkoła Podstawowa nr 2 i Gimnazjum nr 2 przystąpiły do akcji „1% dla mojej szkoły”. Podpisaliśmy umowę partnerską ze Stowarzyszeniem Przyjazna Szkoła, która pomaga nam w realizacji tej akcji. Więcej informacji na temat Stowarzyszenia można znaleźć pod adresem:http://www.ps.org.pl/
Składając zeznanie podatkowe za 2012 rok będziemy mogli przekazać 1% swojego podatku na rzecz naszej szkoły, poprzez podanie numeru KRS Stowarzyszenia Przyjazna Szkoła: 0000031762 oraz numeru identyfikacyjnego Szkoły Podstawowej: 500000024142
lub Gimnazjum: 500000024141. Dzięki numerom identyfikacyjnym środki trafią bezbłędnie na konta przeznaczone dla naszej Szkoły.

Do wypełnienia zeznania podatkowego można użyć darmowego programu przygotowanego przez Stowarzyszenie.

Od 01.01.2014 WSZYSTKIE zebrane w tym roku środki będą udostępnione na potrzeby naszej szkoły. Planujemy je przeznaczyć na realizację projektu „Lekki tornister”, dzięki któremu nasze dzieci nie będą musiały nosić do szkoły większości podręczników.
Zachęcamy wszystkich do jak najszerszego rozpropagowywania naszej akcji wśród rodziny i znajomych.

W przypadku pytań dotyczących akcji „1% dla mojej szkoły” prosimy o kontakt z Opiekunem akcji z ramienia Rady Rodziców: jarekcze@orange.pl

Przykładowo wypełniony PIT-37 dla Szkoły Podstawowej

Przykładowo wypełniony PIT-37 dla Gimnazjum