Mikołajkowy Turniej w „Dwa Ognie”

Na przełomie listopada i grudnia  uczniowie klas czwartych wzięli udział w Mikołajkowym Turnieju w „Dwa Ognie”. W zawodach wystartowały  14 osobowe reprezentacje klas czwartych. Mecze  rozegrano systemem „każdy z każdym”, a czas trwania jednego spotkania wynosił 2 razy 12 minut.  Celem turnieju była integracja środowiska uczniowskiego, zaspakajanie potrzeby ruchu oraz  udział najlepszych zawodników turnieju w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w „Dwa Ognie”  w Żółwinie. Uczniowie spisali się doskonale, nie zabrakło stylizacji mikołajkowych i  okrzyków mobilizujących swoje drużyny. Jednym słowem, emocje podczas turnieju były ogromne!!!. Zwycięzcą Mikołajkowego Turnieju w „Dwa Ognie” została klasa IV a, II miejsce zajęła klasa IV c i III miejsce IV b. Oto wyniki poszczególnych spotkań:  

IV a-IV b 53:34

IV a- IV c 39:34

IV c-IV b 43:31        

Słodkie upominki dla uczniów oraz nagrody sportowe ufundowała  Rada Rodziców. Inicjatorami turnieju i organizatorami była pani Małgorzata Laskowska i pan Waldemar Zieńko.                                                                        Wszystkim serdecznie gratulujemy sportowej postawy oraz uzyskanego wyniku.

Relacja z turnieju i zdjęcia:
Małgorzata Laskowska
Waldemar Zieńko
 

Print Friendly