Pokaz Mody Ekologicznej

Dnia 21-go marca w naszej szkole odbyła się druga edycja konkursu Mody Ekologicznej. Jego celem jest promowanie postaw ekologicznych wśród uczniów naszej szkoły oraz dobra zabawa.

Uczniowie klas IV-VI przygotowali niezwykle ciekawe kreacje, które zaskakiwały swoją pomysłowością, oryginalnością oraz kolorystyką. Jury w składzie: Hanna Sadowska, Aldona Pomianowska oraz Jagoda Borchert musiało wyłonić zwycięzców, co było ogromnym wyzwaniem ze względu na wysoki i wyrównany poziom konkursu. Po burzliwych naradach udało się wyłonić zwycięskie klasy:
I miejsce klasa 5c
II miejsce klasa 5a
III miejsce 5b
Wyróżnienia otrzymały klasy: 5d, 4e, 4f oraz 6c
Nagrody oraz dyplomy otrzymały wszystkie klasy biorące udział w konkursu. Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie.
A. Bielicka, G. Olejko-Kaźmierska

foto: Małgorzata Laskowska

foto: Waldemar Zieńko

Print Friendly