Wyniki konkursu „ Akcja Segregacja”

Z okazji „ Akcji Sprzątania Świata” odbył się w naszej szkole konkurs na najlepszy plakat dotyczący segregacji odpadów. W konkursie uczestniczyły wszystkie klasy Szkoły Podstawowej, Gimnazjum oraz Liceum Ogólnokształcącego.

Wybór był bardzo trudny, gdyż wszystkie klasy wykonały bardzo przemyślane i piękne plakaty lub gazetki tematyczne. Komisja w składzie : p. Aldona Pomianowska, p. Anetta Pietrzyk, p. Hanna Sadowska, p.Małgorzata Pełka wytypowała następujące klasy i ich plakaty.
klasy I- III –  I miejsce dla klasy II c
klasy IV- VI –  I miejsce dla klasy IV e
klasy VII, VIII i III gimnazjum –  I miejsce dla klasy III c
Liceum Ogólnokształcące –  I miejsce dla klasy III
Dziękujemy wszystkim uczniom za zaangażowanie oraz wychowawcom za pomoc w realizacji projektu.

Print Friendly