Europejski Dzień Języków Obcych

28 – g0 września w naszej szkole panował duży ruch i nieustanne poszukiwania. Uczniowie w ramach konkursu tropili nauczycieli z  plakietkami, na których zapisane były słowa w rożnych językach obcych i notowali je pilnie.  Na drzwiach klas oraz gazetkach ściennych  mogliśmy podziwiać prace uczniów przedstawiające języki, na których widniały flagi różnych krajów.  Dla gimnazjalistów oraz uczniów klas VII- VIII odbył się drugi etap quizu  z zakresu znajomości wybranych krajów europejskich: Francji, Niemiec, Rosji, Wielkiej Brytanii. Wszystko to działo się w ramach obchodów Europejskiego Dnia Języków Obcych, który zorganizował w naszej szkole zespół językowców. Wyniki  konkursów wkrótce ukażą się na stronie szkoły. Serdecznie dziękuje za zaangażowanie uczniom jak i nauczycielom.
Grażyna Olejko – Kaźmierska

Print Friendly