Kategoria: News konkursy

Wakacyjny Konkurs Historyczny

Temat: W poszukiwaniu swoich bliskich – lata wojny i okupacji 1939 – 1945.
Niejednokrotnie w czasie II wojny światowej zdarzało się, że bliskie sobie osoby były rozdzielane i nie wiedziały, gdzie znajdują się ich rodzice, dzieci, sąsiedzi itp.

Alfik Matematyczny

W naszej szkole jak co roku odbył się Alfik Matematyczny. Uczniowie podjęli trud przygotowania do konkursu i osiągnęli wspaniałe wyniki.
Wynik bardzo dobry uzyskali:

Kangur Matematyczny 2019

21 marca 2019 uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur. Wynikiem ciężkiej pracy matematyków są laury zwycięstwa.
Wyróżnienia otrzymali:

Konkurs piosenki angielskiej

Dnia 07-go czerwca br. w szkole Otrębusach odbyła się VI edycja konkurs piosenki angielskiej „ Be a star”. Poziom konkursu był jak co roku bardzo wysoki i jury miało duży problem z wyłonieniem zwycięzców. Uczniowie naszej szkoły zdobyli następujące miejsca:

Konkurs recytatorski

10 maja 2019 r. w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Brwinowie odbył się konkurs recytatorski dla dzieci z Oddziałów Przedszkolnych pt. „Piękna nasza Polska cała”.

Najlepszy filmik niemieckojęzyczny wybrany

W naszej szkole odbył się konkurs na najlepszy filmik niemieckojęzyczny. Uczniowie wykazali się dużą pomysłowością i oryginalnością zaskakując jury. Gratulujemy wszystkim uczestnikom!!

Konkurs English Ace rozstrzygnięty

Wyniki ogólnopolskiego konkursu English Ace
Wynik bardzo dobry uzyskali: