Kategoria: Uczeń z pasją

Medalistka Warszawskiej Ligi Narciarskiej

Z radością informujemy, że uczennica klasy 5a, Maja Gełeta, w eliminacjach XVIII Warszawskiej Ligi Narciarskiej zdobyła 4 medale – 2 srebrne i brązowy w  konkurencji slalom gigant oraz brązowy w konkurencji kombi race.

Nasi kucharze… ze smakiem

„Por,marchewka,kalafiory to jest wybór całkiem spory.Jem codziennie zdrową żywność,bo to zwiększa mą aktywność”– to hasło tegorocznego konkursu zorganizowanego przez PSSE w Pruszkowie. Do finału dostali się uczniowie klasy VI a- Jędrzej Przekop oraz Jan Kowalski.

3 x 2 dla Adama

Trzy Ogólnopolskie Turnieje Tańca Towarzyskiego i trzy razy drugie miejsce.

MAZOVIA OPEN 2019 – Sukces Adama

W dniach 15 – 17 lutego w hali „Znicz” w Pruszkowie odbywał się Ogólnopolski XVI Festiwal Tańca Mazovia Open 2019. Adam Kowalczyk z klasy VII d, po raz pierwszy tańczył w klasie
tanecznej 14- 15 lat i po raz pierwszy tańczył na turnieju z nową partnerką Wiktorią. Wspaniały start i wielki sukces. Zdobyli I miejsce.
Gratulacje!

Sukces Patrycji

Uczennica, Patrycja Homel z klasy 7c, 19 września 2018 r. zdobyła 2 miejsce w skoku wzwyż na Międzynarodowych Zawodach Lekkoatletycznych w Siedlcach.

Wicemistrz Warszawy z naszej szkoły

DAMIAN LEWANDOWSKI WICEMISTRZEM WARSZAWY W KATEGORII DO LAT 12!!! W dniach 01.09-03.09 na kortach Klubu tenisowego Tie Break odbył się turniej w kategorii Skrzatów (kat. do lat 12).

ZŁOTO KAROLINY

Karolina Książek uczennica klasy II a od 3 lat uczęszcza do Egurrola Dance Studio w Grodzisku Mazowieckim na zajęcia Cheerleaders.

Sukces Damiana Lewandowskiego

Damian Lewandowski, uczeń naszej szkoły zajął 2 miejsce w turnieju singlowym i deblowym WTK-5 Skrzatów, który został rozegrany w Jawczycach.

# Złota Patrycja

W dniu 9 czerwca  odbył się  w Pruszkowie kolejny „Czwartek Lekkoatletyczny”.  Nasza uczennica z klasy VI c Patrycja Homel zdobyła złoty medal w skoku wzwyż wynikiem 134 cm. Otrzymała też puchar „Najlepszej zawodniczki zawodów”. Gratulujemy i czekamy na więcej.